Hakkımızda

Muammer-Âdem TAŞ kardeşler, pestil ve köme üretim faaliyetine1980 yılında başladılar. 2000 yılında şirketleşip Türkiye genelinde bir çok il’e pazarlama yaparak, Pestil, Köme ve Yöre Ballısı’nın, üretimden tanıtıma kadar önemli başarılara imza atmışlardır.

Firma, imalatını Gümüşhane’de 3 dönümlük arazi üzerine kurulu tesislerinde, kalite standartlarına uygun olarak hijyenik şartlarda yapmaktadır. Firmanın tescilli markası olan Yöre Pestil-Köme-Pekmez ve Yöre Ballısı, Türkiye genelinde kabul görmüş ve geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Fabrika satışlarını, Gümüşhane’de Atatürk Caddesi’ndeki mağazasında yapan firma, ayrıca yurt geneline de ürünlerini ulaştırmıştır. Teknolojinin tüm yeniliklerinden yararlanan firma, kalite standartlarını her geçen gün yükseltmeyi bunun yanında üretim kapasitesini de arttırarak daha geniş bir müşteri ağına sahip olmayı hedeflemektedir.

Ödüllerimiz

oduller2

Ürünlerimiz; Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’ nın 06.02.2002 tarihi ve G290005-000005 sayılı izni ile gıda siciline uygun olarak Yöre Pestil tesislerinde üretilmiştir.

Ambalajlarımız

oduller